הדפסה על כוסות, בקבוקים וספלים


כל מה שרציתם לדעת על כוסות ממותגות

מספר עובדות מעניינות וסוגי הכוסות שתוכלו למצוא אצלנו בפנדה פרינט.

כוסות מודפסות הן המתנה הטובה ביותר בכל סוגי העסקים והארגונים, בין אם מדובר בגננות, מורות, עובדי משרד, עובדי שטח ומנהלים. הכוס יכולה לשמש את העובד במשרד במהלך העבודה עצמה או בהפסקות הקפה, ואפשר גם לקחת אותה הביתה ולהשתמש בה שם. כאשר אתם בוחרים לפנק את העובדים שלכם עם כוסות ממותגות, אתם מעניקים להם מתנה שימושית באופן יומיומי.

הדפסה על כוסות

עובדות שחשוב לדעת על הדפסה על כוסות:

• ניתן להדפיס על סוגים שונים של כוסות. ספלים וכוסות לשתייה חמה, לצד כוסות שקופים, כוסות המיועדות לשתייה קרה וכוסות מיוחדות המיועדות לנסיעה.

• במהלך הדפסה על כוסות אפשר לבחור בין כיתוב, איור וגם תמונות. אם בחרתם בתמונה חשוב לבחור בתמונה איכותית כדי שהיא תיראה בבירור על הכוסות.

הדפסה על כוסות חייבת להיות מקצועית וברמה גבוהה, כדי שהכיתוב או האיור לא ייפגעו כתוצאה ממגע עם נוזלים קרים או חמים ומשטיפת הכוס עם נוזל ניקוי.

• איכות ההדפסה תלויה בסוג המדפסת בה משתמשים. ככל שהמדפסת איכותית יותר, כך ההדפסה תהיה חדה וברורה יותר, והגוונים שתבחרו יראו בצורה מדויקת.

• דרך נוספת לשדרג את הכוסות מלבד הדפסה, היא על ידי מילוי הכוסות בחטיפי שוקולד אישיים וסוכריות. מתנה כזו תתאים ביותר לפני ראש השנה וחגים אחרים וכל עובד ישמח לקבל אותה.

אילו סוגי כוסות תוכלו למצוא אצלנו בפנדה פרינט?

אנחנו בפנדה מתמחים בייבוא, שיווק ומיתוג של מגוון מוצרים וביניהם גם כוסות שתייה חמה וספלים מסוגים שונים. אנו מקפידים להביא אליכם כוסות איכותיות בלבד ולשמור על גיוון, כך שכל אחד יוכל למצוא את הכוס המתאימה לו הן מבחינת טעם אישי והן מבחינת תקציב.

בין הכוסות שאנו ממתגים אפשר למצוא ספלים לבנים סטנדרטיים, המתאימים לכל ארגון ולכל ייעוד ועליהם תוכלו להדפיס כל מה שתבחרו. לצד הספלים הלבנים יש גם סוגים מעניינים נוספים, כמו ספלי קפה מעוצבים בצבעים שונים, ספלי פורצלן חלקים, ספלי פורצלן עגולים וגם כאלו המגיעים עם כפית תואמת או כיס מובנה לעוגייה. כמו כן, אפשר לרכוש אצלנו ספלי תה שקופים, ספלים טו גו שכיף לקחת לדרך, וספלים טרמיים עשויים חיטה. כל הספלים הם באיכות גבוהה ומתאימים להדפסה ומיתוג.

הדפסה על כוסות

רוצים להפתיע את העובדים שלכם? לנו הפיתרונות המלאים שיגרמו לעובדים שלכם לחייך......

ניתן למתג את כל הכוסות שלכם במקום העבודה עם לוגו או משפט שתרצו, ניתן להדפיס סלוגן או אפילו את שם העובד ובכך
לחסוך בעלויות הכוסות החד פעמיות ולתרום לאיכות הסיבה וגם לגרום לעובד להרגיש כחלק מגוף אכפתי.

מחיר הזמנת הדפסה על כוסות תלוי בסוג הכוס שתבחרו ובכמות הכוסות הנדרשת לכם. לקבלת פרטים והצעת מחיר, 
חייגו 03-7207000 ונשמח לענות לכל שאלותיכם.