הדפסה על כובעים


הדפסה על כובעים

כובעים מודפסים חזרו לאופנה ובגדול ! ומה יותר מגניב וכיפי מאשר ליצור לעצמכם לוגו או הדפסה אישית על הכובע שלכם ? בין אם מדובר בכובע מצחייה או כובע טמבל , אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של כובעים להדפסה במחיר ללא תחרות , כולל הדפסות ורקמות על כובעים – כובעי מצחייה, כובעי בייסבול , כובעי טמבל , כובעי רשת – ועל כל אחד מהסוגים הללו ניתן ליצור הדפסה או רקמה בעיצוב אישי ואיכות ללא מתחרים .

 

כובעים מודפסים לקבוצות


בין לקוחתינו ניתן למצוא הזמנות רבות של הדפסות על כובעים כגון מסיבות סוף שנה לגן והדפסה על כובע לכל ילד או ילדה, הדפסות כובעים אישיות ליחידים שרוצים ליצור לעצמם הדפסה בעיצוב אישי , כובעים מודפסים לתנועות נוער , מסיבות רווקים , כובעים מודפסים לקבוצות מטיילים , בתי ספר וכל זאת באיכות גבוהה ובמחיר נמוך !

 

הדפסה על כובעים למסיבת רווקים

חשבתם על רעיון או על מוצר שיכול לתרום למסיבת רווקים ? הדפסת לוגו או תמונה על כובעים לחברים יכול להיות רעיון נפלא לכל מסיבה ואירוע.

כובעים מודפסים עם לוגו לחברות – דרך מעולה למיתוג

אתם בעלי חברה או אתר ? הנה לכם דרך מעולה להפיץ ולפרסם את לוגו החברה שלכם ! רעיון מעולה למיתוג מוצר , רעיון ,  או את שם החברה הוא לחלק לעובדים שלכם ולבני משפחתם כובעים עם הדפסה כשהלוגו שלכם , שם החברה או המוצר שאתם מקדמים מופיע על הכובעים או על כל מוצר פרסומי או מותג  אחר כגון חולצות, תיקים, צמידים ועוד .

אנחנו פתוחים לכל רעיון ועיצוב הכולל הדפסה על כובעים, וזאת על מנת לתת לכם את המענה הטוב ביותר לקידום העסק שלכם !

ביקרתם כבר בעמוד של
הדפסה על חולצות ?

כובעים לתנועות נוער, כובעים למסיבות רווקות, כובעים לקבוצות מטיילים, כובעים לבתי ספר, כובעים למשלחות לחו"ל