מוצרי פרסום לכנסים

באמצעות שימוש במוצרי פרסום בכנסים ואירועים שונים, תוכלו למשוך לקוחות פוטנציאליים להתקרב ולהתעניין בשירות שאתם מציעים

בכנסים רבים נוהגים לערוך מספר הפסקות בין ההרצאות והדיונים, ובהפסקות אלו גם מוגש כיבוד ושתיה וגם נותנים הזדמנות למשתתפים בכנס לעבור בין דוכנים שונים ולקבל פרטים על מגוון עסקים ושירותים שיכולים לסייע להם בתחום עיסוקם. בדוכנים כאלו נמצאות חברות וגופים שמנסות במספר דקות להסביר על תחום השירות שהם מציעים. מלבד כנסים הכוללים הרצאות מקצועיות, יש גם כנסים אחרים שהם מעין תצוגות של עסקים וסטארטאפים בתחומים שונים, והאורחים עוברים מדוכן של עסק אחד לדוכן של עסק אחר ומתרשמים גם לגבי סוג השירות וגם לגבי השקעה במקום. בכל האירועים האלו החברות מנסות בעצם להשיג בפרק זמן קצר העומד לרשותם, את תשומת לבם של כמה שיותר משתתפים, שאותם הם ינסו למשוך לכיוון הכרות מעמיקה יותר או הזמנת השירות. לשם כך עומדים לרשותם כלים שונים, וביניהם גם מוצרי פרסום לכנסים.

מהם מוצרי פרסום לכנסים וכיצד הם יכולים לסייע לכם?

מוצרי פרסום לכנסים הם אמצעי המשמש אתכם למשוך אנשים לדוכן או לעמדה בה אתם ממוקמים, וכך הם יוצרים למעשה פרסום ושיווק. באילו מוצרים מדובר? יש מגוון רחב של מוצרים, ובמאמר זה נביא מספר דוגמאות נפוצות:

כרזות ושלטים – לכרזות ושלטים יש מספר תפקידים. הם מסמנים היכן אתם נמצאים, מודיעים בקצרה מה השירות שאתם מציעים, או מושכים לקוחות להתקרב באמצעות סלוגן אטרקטיבי ומעניין, והם גם מבליטים אתכם מעל פני שאר המשתתפים באירוע.

מוצרי קד"מ ומזכרות – גאדג'טים מסוגים שונים, מוצרי נייר, עטים, מחזיקי מפתחות, דיסק און קי ומוצרים נוספים, המשמשים כמזכרת הניתנת לאנשים בכנס, ומהווה מעין כרטיס ביקור לעסק שלכם.

אריזות – שקיות, אריזות נייר ומעטפות. על כל אלו יודפס לוגו החברה ופרטים ליצירת קשר. למוצרים מסוג זה יש תועלת פרסומית רבה, מכיוון שהם משמשים לא רק את האנשים שלקחו את האריזה, אלא גם את כל אלו שנמצאים סביבם ורואים את השקית, וכך במבט חטוף אפשר לקלוט את שם העסק שלכם ולמעשה מדובר בפרסומת מהלכת ובעלת ערך שיווקי יעיל ביותר.

מוצרי פרסום לכנסים, מאפשרים לכם לחלק את פרטי החברה וההתקשרות בצורה מעניינת, וכך ליצור לקוחות פוטנציאליים. מוצרים אלו, במיוחד כאשר מדובר במוצרי קד"מ, משמשים כמזכרות שהולכות ביחד עם הלקוחות העתידיים שלכם הביתה, וזה מה שהופך אותם לכלי פרסומי יעיל במיוחד.