הדפסה על מחברות ספירלה ומחברות לכנסים


מחפשים מתנה אישית ומיוחדת? אצלנו בספוטק תוכלו לרכוש מגוון של מחברות ספירלה מעוצבות ומחברות ממותגות.

מחברות מעוצבות הן אחת המתנות שכיף לתת וכיף לקבל. מחברת מעוצבת יכולה להיות מתנה לקראת תחילת שנת הלימודים, גם לתלמידים וגם לסטודנטים, אך היא יכולה לשמש כמתנה גם בהזדמנויות אחרות, כמו כשרוצים לקנות מחברת שתשמש כיומן, לכתיבת ספר או מחברת לכתיבת ברכות מהמשפחה והחברים במסיבת בר או בת מצווה. בכל המקרים האלו תוכלו לבחור באחת המחברות המעוצבות הקיימות אצלנו ולרכוש אותן כך או למתג אותן, אם מדובר במתנה שהיא גם מוצר קד"מ.

מחברות ספירלה ממותגות

אילו סוגי מחברות ספירלה אפשר למצוא אצלנו?

בספוטק תוכלו למצוא סוגים שונים של מחברות ספירלה מעוצבות, עליהן תוכלו להדפיס כל מה שתבחרו:

• מחברת "סמינר" – מחברת ספירלה מיוחדת בכך שבחזית המחברת, על הכריכה הקדמית, יש מחשבון. מחברות סמינר הן מתנה מעולה לעובדים והן מתאימות במיוחד כמוצר לקידום ופרסום עסקים וארגונים, במיוחד אם מדובר במקומות העוסקים ישירות או בעקיפין בתחומים כלכליים, כמו בנקים, משרד רואי חשבון וכן הלאה.

• מחברת "דף רון" – מחברת ספירלה מעוצבת בגודל A5, עם כריכה קשה עשויה מנייר ממוחזר. אל המחברת מצורף גם עט.

• מחברת דגם "טבעי"  - מחברת ספירלה בצבע עץ טבעי, בגודל A5. מחברת זו היא מחברת שורה והיא עשויה מנייר ממוחזר וכוללת עט.

• מחברת דגם "טבעי קטן" – מחברת העשויה גם כן מנייר ממוחזר ומגיעה עם עט, אך היא קטנה יותר (6(A ומתאימה לשמש בעיקר כפנקס. בנוסף, במחברת זו הספירלה היא עליונה ולא צדדית.

את כל הסוגים האלו של מחברות ספירלה ומחברות נוספות אפשר לרכוש ישירות באתר שלנו או בחנות הבית. אנו מקפידים לעדכן את המלאי ולהוסיף סוגים חדשים של מחברות ומוצרים אחרים מפעם לפעם, כך שכדאי לעקוב.

מתי מתאים לחלק מחברות ספירלה מודפסות?

מחברות מעוצבות בכלל ומחברות ממותגות בפרט, מתאים לחלק בכל אירוע הקשור למקום העבודה, שנועד לקדם עסק מסוים או ארגון ובכלל זה כנסים וימי עיון מקצועיים בהם יש לכם דוכן הסברה. בדוכן זה יוכל לשבת נציג מטעמכם ולכל אדם שייגש ויגלה עניין הוא יחלק מחברת ספירלה ממותגת. בדרך זו, המחברת תמשיך לפרסם את העסק שלכם גם אחרי שהכנס יסתיים ולמעשה, בכל פעם שאנשים יפתחו את המחברות שחילקתם.

אפשרות נוספת היא בימי גיבוש במקום העבודה או באירועי חברה. באירועים מיוחדים כאלו, תוכלו לחלק מחברות ממותגות לעובדים ולבני משפחותיהם וליהנות מהחיוך שיעלה על פניהם.

מעוניינים לרכוש מחברות מעוצבות ממותגות? חייגו עכשיו 03-7207000 ותוכלו לבחור את סוג המחברת המתאימה לכם, הכמות הרצויה וההדפס בו אתם בוחרים.