הדפסה על תיקים


אנו מייצרים ומשווקים מגוון רחב של תיקים המתאימים למגוון תחומים: תיקי אלבד לתערוכות וכנסים,  תיקי גב לטיולים ותנועות נוער, תיקי מחשב לחברות ואירגונים, תיקי שרוך לקייטנות ואירועים, תיקי ספורט למכוני כושר ותיקי טיולים גדולים למתגייסים.

הדפסה על תיקים

ניתן להדפיס על כל סוגי התיקים שקיימים לנו במלאי ולמתג בלוגו שלכם או משפט יחודי חברות ואירגונים רבים ממתגים את תיקי הסוכנים שלהם ובכך יוצרים רושם של חברה רצינית. בשנים האחרונות ניתן לראות תיקי שרוך ממותגים המחולקים בקייטנות ומודפסים בלוגו הקייטנה.

הדפסה על תיקי עור

על אילו סוגי תיקים אפשר להדפיס ולאילו מטרה יכולים לשמש תיקים מודפסים?

הדפסה על תיקים אינה המצאה חדשה, אך עם הזמן התרחבו אפשרויות ההדפסה גם על תיקים מסוגים שונים, וזה הוביל לכך שתיקים מודפסים הפכו למבוקשים ואטרקטיביים יותר ויותר, הן בקרב בעלי ארגונים ועסקים המחפשים מוצרי קד"מ שימושיים ואיכותיים והן בקרב אנשים פרטיים המחפשים רעיונות למתנות מקוריות ולא מתכלות.

על אילו סוגי תיקים אפשר להדפיס?

תיקים העשויים כותנה, אלבד, עור וחומרי גלם נוספים יכולים להתאים להדפסה אם עושים זאת בצורה איכותית ומקצועית. מלבד ההבדל בין חומרי הגלם מהם מייצרים את התיקים יש הבדלים נוספים הקשורים לייעודו של התיק ולמה הוא אמור לשמש. בין אלו אפשר למצוא את התיקים הבאים:

• תיקי שרוך לילדים ונוער המיועדים לנשיאה של חפצים בודדים וליציאות קלילות מהבית.

• תיקי גב כמו תיקים לבית הספר ותיקי טיולים. תיקים אלו צריכים לשאת משקל רב יחסית ולשמש לשעות רבות ובמידה ומדובר בתיקי טיולים אז גם למספר ימים. בשל העומס של התיקים חשוב שתיקים אלו יהיו איכותיים בעלי תמיכה אורתופדית ובעיקר נוחים לנשיאה ממושכת.

• תיקי עור לשעות הפנאי או כתיקים לעבודה. ההדפסה על תיקי עור מצריכה ציוד מתקדם ומקצועיות רבה, כדי להגן על התיק משריטות וכתמים מצד אחד, ומנגד כדי שההדפסה תצא איכותית ותחזיק מעמד ללא קילופים.

• תיקי ים.

• תיקי ספורט.

הדפסה על תיקים

למה זה יכול לשמש?

תיקים מודפסים יכולים לשמש למטרות רבות, וביניהן: תיקים לקייטנות ילדים, תיקי טיולים לנוער ולתנועות נוער, תיקים לחיילים, תיקים לעבודה כולל תיק לנשיאת מחשב נייד ותיקי מנהלים עשויים מעור, תיקים לשעות הפנאי כמו תיקים לחוף הים ותיקי ספורט, וגם כמתנה אישית ומקורית שכיף להעניק.

למשל, תיקי אלבד לכנסים

כמעט בכל תערוכה או כנס מחלקים המציגים את החומר הפרסומי בתוך תיק אלבד וזאת מכיוון שתיק זה זול ושימושי מאוד גם אחרי האירוע, קניות בסופר או כל מקום שאליו הולכים וזקוקים לתיק ובכך הסלוגן והלוגו שלכם ממשיכים לעבוד הרבה אחרי התערוכה.

את התיקים המודפסים אפשר לחלק בכנסים מקצועיים וירידים בנושאים שונים, וכך כל מי שיבקר אצלכם יזכה למתנה איכותית הנושאת את הלוגו של העסק שלכם או של הארגון, ובזמן שהמבקרים יתפעלו מהמתנה השימושית שהם קיבלו, אתם תיהנו מפרסום מהלך ואפקטיבי. אפשרות נוספת היא לחלק את התיקים לעובדים באירועים מיוחדים. במקומות עבודה רבים נוהגים לחלק תיקים לילדים של העובדים העומדים לעלות לכיתה א', וגם לנערים העומדים לפני גיוס לצבא.

הדפסה על תיקים מתאימה גם לגברים וגם לנשים, לצעירים ומבוגרים כאחד, בהתאם לסוג התיק והצורך אותו התיק אמור לשמש.

מחפשים רקמה על תיקים? הקליקו כאן

אצלנו בפנדה פרינט תוכלו להדפיס על כל סוגי התיקים, לכל מטרה, ולקבל מוצר איכותי שיפרסם את העסק שלכם לזמן רב. 
חייגו 03-7207000 או השאירו פרטים דרך האתר, ונשמח לעזור לכם לבחור בתיק המתאים.